Artyści na Life Festival Oświęcim

 

KaCeZet & Fundamenty

Fundamenty to nowy projekt muzyczny Piotra "KaCeZeta" Kozieradzki ego – artysty znanego dotychczas głównie na polskiej scenie reggae/dancehall. Mimo wyraźnych inspiracji tymi gatunkami, brzmienia Fundamentów nie da się łatwo zamknąć w szufladce.

Warstwę muzyczną cechuje prostota formy. Kompozycje są zgrabne, zaczepiają chwytliwymi ale nie tandetnymi melodiami. W nagraniach zostały wykorzystane głównie instrumenty akustyczne, co nadało brzmieniu kameralności. Wielkim atutem tych prostych piosenek jest warstwa liryczna.

KaCeZet pokazuje wielki styl, sypiąc z rękawa grami słownymi i błyskotliwymi porównaniami. Bez wysiłku bawi się akcentem, nadając polskiemu językowi unikalną melodykę. W zgrabny sposób opowiada o sprawach istotnych i trudnych, unikając jednocześnie wpadnięcia w pułapki patosu czy banału. Dzięki swej szczerości, bezpośredniości i luzowi, potrafi wystąpić wobec słuchacza z pozycji dobrego przyjaciela, dbającego o nasze powodzenie. Materiał został wyprodukowany przez Dżeksonga Onaszkiewicza – lidera legendarnego reggaeowego zespołu Immanuel.

Podstawowy skład zespołu stanowią:
• KaCeZet - gitara, wokal
• Jacek "Dżeksong" Onaszkiewicz - gitara
• Alfred Laskowski - bas
• Beniamin Onaszkiewicz - perkusja

 
 
Organizator:
we współpracy z:
Partnerzy:
Sponsorzy:
Sponsorzy wspierający:
Patroni medialni: