News

 

5-lecie LFO – jeszcze więcej gwiazd!

15.11.2013 (20:03)

Na koncercie finałowym LFO2013 z udziałem m.in. Stinga bawiło się 20 tysięcy ludzi. To rekordowa frekwencja w czteroletniej historii festiwalu! Ogółem we wszystkich wydarzeniach LFO2013 wzięło udział ponad 35 tysięcy osób. Dziękujemy, że współtworzycie z nami to wyjątkowe święto muzyki, pokoju i tolerancji!

5-lecie LFO – jeszcze więcej gwiazd!

Jubileuszowa, piąta edycja LFO, odbędzie się w dniach 25-28 czerwca 2014 r. Zapowiada się kolejny rekord frekwencji! W programie festiwalu nowość – dwa duże koncerty z udziałem gwiazd światowego formatu! Oba odbędą się na stadionie MOSiR, w piątek i sobotę, 27-28 czerwca 2014 r.

W siłę urośnie Street Life. Nowe, hip-hopowe wydarzenie podczas LFO2013 ściągnęło ponad 5 tysięcy osób pod scenę, na której główną gwiazdą był O.S.T.R. W przyszłym roku możecie się spodziewać nowych atrakcji i większej liczby gwiazd, nie tylko w hip-hopowej stylistyce.

Nadal będziemy tworzyć wyjątkową galerię sztuki. W pejzażu miejskim Oświęcimia pojawiły się już murale autorstwa Edwarda Dwurnika, Andrzeja Pągowskiego i Rafała Olbińskiego. Kolejny mural również zostanie zaprojektowany przez artystę o międzynarodowej renomie.

Dla miłośników zdrowego stylu życia mamy bieg „Tolerancja na sportowo”. W 2013 roku można było spotkać na nim mistrza olimpijskiego Roberta Korzeniowskiego. Podczas LFO2014 w biegu weźmie udział jeszcze więcej gwiazd polskiego sportu.

W ramach przyszłorocznego LFO tradycyjnie odbędą się wydarzenia edukacyjne, związane z pokojowym i antydyskryminacyjnym przesłaniem festiwalu i stanowiące o jego unikatowym charakterze. Nie zabraknie również sztuki teatralnej oraz koncertu muzyki klasycznej, które są żelaznym punktem programu LFO od jego pierwszej edycji.

Główną gwiazdę piątkowego koncertu na stadionie MOSiR poznacie już w poniedziałek, 18 listopada. Bilety trafią do sprzedaży kilka dni później.

Pełen zestaw informacji o LFO2014 będzie na bieżąco pojawiał się na stronie www.lifefestival.pl.

 

Pozostałe

 

Szósta edycja Life Festival Oświęcim potrwa od 17 do 20 czerwca 2015 r. W styczniu… czytaj więcej ›

 

14 lutego w Kraków Arenie wystąpi Ennio Morricone. Współorganizatorem koncertu… czytaj więcej ›

 

Wielki sukces Life Festival Oświęcim! 20 tysięcy par dłoni oklaskujących Erica… czytaj więcej ›

 

Ponad 15 tysięcy osób na płycie, fenomenalna atmosfera i świetna pogoda – to… czytaj więcej ›

 

Wczoraj poznaliśmy zwycięzców konkursu na plakat MOJA WOLNOŚĆ. czytaj więcej ›

 

Drugi dzień piątej edycji obfitował w pozytywne emocje. Wypełniona po brzegi sala OCK,… czytaj więcej ›

 
 
 

 
Organizator:
we współpracy z:
Partnerzy:
Sponsorzy:
Sponsorzy wspierający:
Patroni medialni: