News

 

LFO nominowany do nagrody MocArta

29.01.2014 (13:22)

Koncert Stinga podczas LFO 2013 został nominowany przez słuchaczy RMF Classic do prestiżowej nagrody MocArta w kategorii „Wydarzenie Roku 2013”. Trwa głosowanie internetowe, statuetki zostaną wręczone 3 marca.

LFO nominowany do nagrody MocArta

Słuchacze RMF Classic zgłaszali swoje propozycje nominacji w czterech kategoriach: „Człowiek Roku 2013”, „Muzyka Filmowa 2013”, „Rzecz z Klasą 2013” oraz „Wydarzenie Roku 2013”. Właśnie w tej ostatniej kategorii znalazł się występ Stinga na Life Festival Oświęcim.

„Doskonały koncert legendarnej gwiazdy na niewielkim stadionie miejskim w Oświęcimiu to wydarzenie, które nie mogło przejść bez echa. Muzyczne przesłanie Artysty płynące z miejsca, które stało się symbolem zagłady, zabrzmiało bardzo donośnie i znakomicie wpisało się w ideę kolejnej już edycji Life Festival Oświęcim”

napisali organizatorzy plebiscytu.

Na kandydatów do MocArtów 2013 można głosować do 11 lutego przez stronę: www.rmfclassic.pl/mocarty-2013. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się 3 marca w Warszawie. Zachęcamy do głosowania!

„To ogromne wyróżnienie, dla Fundacji Peace Festival, która jest organizatorem festiwalu, dla wszystkich, którzy uwierzyli w to, że wielkie festiwale nie muszą być realizowane w wielkich miastach. Cieszymy się, że koncert Stinga i sam festiwal został doceniony przez słuchaczy i redakcję RMF Classic. MocArty to wyjątkowe nagrody, tak samo jak wyjątkowy na tle innych polskich festiwali jest LFO, ze swym przesłaniem tolerancji , łączenia ludzi, przez uniwersalny na całym świecie język muzyki, sztuki”

– mówi Darek Maciborek, dyrektor festiwalu LFO.
 

Pozostałe

 

Szósta edycja Life Festival Oświęcim potrwa od 17 do 20 czerwca 2015 r. W styczniu… czytaj więcej ›

 

14 lutego w Kraków Arenie wystąpi Ennio Morricone. Współorganizatorem koncertu… czytaj więcej ›

 

Wielki sukces Life Festival Oświęcim! 20 tysięcy par dłoni oklaskujących Erica… czytaj więcej ›

 

Ponad 15 tysięcy osób na płycie, fenomenalna atmosfera i świetna pogoda – to… czytaj więcej ›

 

Wczoraj poznaliśmy zwycięzców konkursu na plakat MOJA WOLNOŚĆ. czytaj więcej ›

 

Drugi dzień piątej edycji obfitował w pozytywne emocje. Wypełniona po brzegi sala OCK,… czytaj więcej ›

 
 
 

 
Organizator:
we współpracy z:
Partnerzy:
Sponsorzy:
Sponsorzy wspierający:
Patroni medialni: